ФОТОДОМ ШОСТКА
 
 
Топ-новость:

Все новости Шостки на портале SHOSTKA.net


 

Відбулась нарада зі спостережною комісією при виконкомі Шосткинської міської ради


03.07.2020 р. була проведена спільна нарада зі спостережною комісією при виконкомі Шосткинської міської ради.


 

Громадські обговорення у формі електронних консультацій


Виконавчий комітет Шосткинської міської ради повідомляє, що у зв’язку з проведенням карантинних заходів обговорення оприлюдненого 18 червня 2020 року проекту рішення виконавчого комітету Шосткинської міської ради «Про організацію проведення конкурсу та визначення умов з перевезення пасажирів на міських та приміських автобусних маршрутах загального користування, що проходять у межах території Шосткинської міської об’єднаної територіальної громади» здійснюється в режимі on-Iine.

 


 

Комплекс профілактичних заходів «АВТОБУС – 2020»


Протягом місяця, з 15 червня по 15 липня 2020 р., буде проведено комплекс профілактичних заходів на пасажирському автомобільному транспорті «Автобус – 2020».


 

8 червня в небі над Шосткою кружлятиме літак


Новину про літак у небі та запрошених почесних гостій, в тому числі і Президента України , повідомив міський голова  Микола Нога, знімальній групі Телеканалу ATV. Відео за посиланням: http://www.shostka-news.com/wp-content/uploads/2020/

 04.06.2020 15:12 / Shostka-news / Комментарии (0)

 

До уваги громадян!


Орієнтовний перелік документів, необхідних для розгляду питання постановки на квартирний облік:


 

Центр естетичного виховання запрошує на онлайн -свято з нагоди Дня захисту дітей


Всім хто вважає себе дитиною або хоче поринути у атмосферу шаленого драйву! 1 червня о 11,00 відриття роботи фонтану у парку Свободи з музичним онлайн концертом виконавців творчих колективів центру естетичного виховання,  а також, 1 червня о 14.00  Центр естетичного виховання запрошує на свято присвячене Міжнародному дню захисту дитини, в режимі онлайн. Що треба зробити для участі:


 

Звіт Шосткинського міського голови за 2019 рік 

Сумигаз: чат-бот Viber 7104ua тепер приймає показання лічильників з фото


Показання газового лічильника у чат-боті 7104ua у Viber можна підтвердити фотографією. Після ручного введення показань чат-бот пропонує споживачеві додати фото лічильника. Його можна завантажити з галереї телефону.

 

 


 

Відбувся прес-тур в село Ображіївку


Відбувся прес-тур в село Ображіївку, учасники якого мали змогу познайомитися з цим населенним пунктом та вивчити його потенціал розвитку. Ображіївка - унікальне село, мала батьківщина аса-винищувача Другої Світової війни

І. М. Кожедуба.

Сьогодні тут не тільки турботливо зберігаються традиції, але й розвиваються різні сфери життя: освіта, медицина, культура. З великим завзяттям нащадки славного льотчика дбають про своє село і впевнені: "Все буде добре!". 

Інформація зі сторінки у Фейсбук міського голови Миколи Ноги.

 


 

Прямий ефір "Офісу розвитку громади" 26.05.20


2    3    4    5    6    7    8    9    10

 


%custom closeLinks()