ФОТОДОМ ШОСТКА
 
 
Топ-новость:

Все новости Шостки на портале SHOSTKA.net


 

Шосткинський місцевий центр з надання БВПД про поширення фейків про короновірус


Драматичний заголовок з багатьома знаками оклику, емоційна розповідь про факти, на яких нема посилання. Так виглядає фейкова новина, яка може стати справжньою небезпекою під час надзвичайної ситуації.


 

До Сумської області надійшов гуманітарний медичний вантаж від Китаю


З Києва до Сумської області надійшов гуманітарний медичний вантаж від Китаю. У гуманітарному вантажі, призначеному для боротьби з коронавірусом, 4020 медичних респіраторів, більше 4 тисяч медичних масок, медичні рукавички та 1080 костюмів біозахисту. Цей вантаж буде розподілений між лікарнями області. Захисний одяг, маски – для бригад екстреної допомоги, сімейних лікарів, інфекційних лікарень.
https://bit.ly/3asXXgR


 

У мешканки Шостки швидкі тести підтвердили захворюваність на короновірусну інфекцію


Про це повідомляє міський голова Микола Нога на своїй сторінці в Фейсбук: "Важко писати інформацію. В нашому місті швидкі тести підтвердили захворюваність на короновірусну інфекцію жінки 34 років яка повернулась із Єгипту.#shostka #ukraine #coronavirüsü". 

Звертаємось до шосткинців із проханням  бути свідомими і  додержуватись карантину . Бережіть себе та близьких! Всім здоров'я і добра!


 

Shostka.in - Інтернет ринок "В Шостці" запрошує до співпраці!


Привіт друзі! Запрошуємо ініціативних жителів міста приєднатися та допомогти соціальному проекту "В Шостці" Shostka.in


 

Олег Штогрін: В Шостці 21 людина знаходиться на самоізоляції


Олег Штогрін: В Шостці 21 людина знаходиться на самоізоляції:


 

Звернення міського голови до шосткинців 

Уряд запровадив режим надзвичайної ситуації по всій території України


Уряд запровадив режим надзвичайної ситуації на всій території України на 30 днів, до 24 квітня 2020 року. Таке рішення прийняте сьогодні на засіданні Кабінету Міністрів.

«Уряд діє за визначеним планом боротьби з поширенням коронавірусної інфекції. І сьогоднішнє рішення обумовлене тим, що випадки захворювання на COVID-19 вже виявлені в 13 областях та місті Києві», - зазначив Прем'єр-міністр Денис Шмигаль.


 

НАЗК: більше половини декларацій кампанії-2020 вже подано до реєстру


Станом на 24 березня до Реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, подано більше 573 тис. щорічних декларацій за 2019 рік. Очікується, що за весь період кампанії, яку в цьому році продовжено до 1 червня, до Реєстру буде подано близько 850 тис. документів.


 

Соціальний захист від Фонду в умовах карантину 

Начальник управління праці та соціального захисту населення Антоніна Наймитенко про соціальний захист населення в умовах карантину


5    6    7    8    9    10    11    12    13

 


%custom closeLinks()